آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 18720
تعداد نوشته ها : 4
تعداد نظرات : 0

- بر متن کتاب درسی تسلط داشته باشید و مطالب را به صورت تشریحی بخوانید، در عین حال خلاصه و نکته‌های خود را یادداشت کنید. پس از درک مطالب برای فهم بیش‌تر مثال‌ها و تمرینات کتاب را حل کنید، در این مرحله شما می‌توانید برای تثبیت مطالب از مجموعه سؤالات پرتکرار استفاده کنید و تسلط بیش‌تری بر مطالب و مباحث داشته باشید.


-  از بارم‌های هر فصل از کتاب خود مطلع شوید و آن‌ها را در کنار هر فصل از کتاب خود یادداشت کنید تا استراتژی مشخصی داشته باشید.


- پس از آگاهی از بارم‌بندی‌ها، بر مباحثی که بارم زیادی دارند توجه و تأکید کنید و مباحثی را که بارم کم‌تری دارند نیز از نظر غافل ندارید و مباحث هر فصل از کتاب خود را کامل بخوانید و هیچ مبحثی را حذف نکنید تا کسب نمره‌ی دلخواهتان آسان‌‌تر شود.


- برای نمره‌ی خود در هر درس هدف ‌گذاری کنید و برایش تلاش کنید،که می توانید از بارم بندی های زیر کمک بگیرید :


 بارم بندی امتحانات نهایی ریاضی دوازدهم از پی سی کنکور


 بارم بندی امتحانات نهایی انسانی دوازدهم از پی سی کنکور


 بارم بندی امتحانات نهایی تجربی دوازدهم از پی سی کنکور


بارم بندی کلی دوازدهم از قلم چی


- از مجموعه سؤالات امتحان نهایی کمک بگیرید. شما با استفاده از این کتاب به اهمیت مباحث مهم پی می‌برید و کلیدی برای موفقیت خود به دست می‌آورید. پس از حل هر دوره از سؤالات نهایی، به ارزیابی خود بپردازید و کلید سؤال را مبنای ارزیابی خود قرار دهید و ببینید که چه ‌قدر به هدف‌گذاری خود نزدیک هستید. اگر نمره‌ای که به دست آوردید مطابق با هدف‌گذاری شما نیست، شما به خودآگاهی رسیده‌اید که بر روی چه مطالبی کار کنید تا آن مطالب به نقاط پایدار شما تبدیل شود.

يکشنبه بیست و هشتم 2 1399
(0) نظر
X